KIEDY S-5. KIEDY POWSTANIE OBWODNICA RAWICZA?.

2 dni temu zabito mojego xp-ka. Nagrzebałem się aby to naprawić i nic, poległem - zrobiłem format dysku. Po kilku godzinach dowiedziałem się, że kompa zabiła mi paczka aktualizacyjna McAfee - antywirus miał mi pomóc, a zaszkodził, tutaj macie info, na wypadek gdyby ktoś jeszcze walczył z brakiem dostępu do neta, z brakiem możliwość skopiowania czegokolwiek z pulpitu, brakiem paska narzędzie i jeszcze wielu innymi brakami:)
http://technologie.gazeta..._naprawic_.html


  Przed chwilą przeczytalem wasze porady -a moja żona mówi tak;-widzisz odpisali i co ty teraz zrobisz ?.,dalej nie wiesz co ?.
No i tak jest-to tylko kwestia kasy.miałbym kase ale ostatnio robiłem usługę dla gościa i 6000zł mi nie zapłacił bo niby kolegi znajomy a do tego strażnik miejski-no i praca była bez umowy.
Ale wracając do tematu-mój transit tylko od czasu do czasu wozi moje narzędzia do pracy bo zajmuje się tzw.wykończeniówką w domkach imieszkaniach więc dużo po mieście jeżdzę a więc wspomaganie by się przydalo.Ten koszt 845zł to koszt regeneracji.Sam mam wymontować i zawieść do naprawy.
Za to przekładnia bez wspomagania jest kompletna i bez luzów z koncówkami drążków.
Pomyślalem żeby zdjąć pasek klinowy,zaślepić przewody,założyć przekładnie i spróbować ale lekko nie będzie.Mam syna pod tzw. stałą opieką i auto nad wodę takie muszę mieć.
Chyba do Tuska napiszę.

Haha na 90% nic z tym nie zrobisz, ja przez przypadek odpiąłem Mozillę z paska startu i teraz nie mogę jej tam dopiąć, PPM na Mój Komputer i zarządzanie też nie działa, błąd wyskakuje muszę w menu start wchodzić przez narzędzia administracyjne.
Jak zaznaczę <15 plików mp3 i odpalam all to włączą się w foobarze, jak zaznaczę >15 to w WMP, nie idzie przestawić chociaż skojarzenia są z foobarem.
Seven już tak ma, jak coś się spieprzy to nie naprawisz tego.